Dziś jest: Piątek 21 września 2018, imieniny: Hipolita i Mateusza

Projekt pn. "Współpraca międzysektorowa na rzecz godzenia życia zawodowego i rodzinnego w oparciu o modele współpracy i narzędzia z Wielkiej Brytanii"

2018-04-10 11:35:28

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach organizowanych w ramach projektu pn. "Współpraca międzysektorowa na rzecz godzenia życia zawodowego i rodzinnego w oparciu o modele współpracy i narzędzia z Wielkiej Brytanii". Warsztaty wdrożeniowe to szkolenia nt. wdrożenia przez podmioty nowego rozwiązania do praktyki dotyczącego godzenia życia zawodowego i rodzinnego, które zostało wypracowane w projekcie (prezentacja Platformy internetowej, forum, filmów szkoleniowych dla pracodawców, kursów e-learningowych oraz ogólnych zagadnień z dziedziny WLB).

W szkoleniach mogą brać udział instytucje/podmioty takie jak instytucje rynku pracy i/lub NGO i/lub pracodawcy, którzy delegują swoich pracowników do udziału w szkoleniach.

Dla instytucji (przedsiębiorców) jest to pomoc de minimis. Warsztaty obejmują 2 dni dla każdej grupy (łącznie 16 godz. szkoleniowych). Podczas szkoleń zapewniamy: wyżywienie, materiały biurowe, szkoleniowe, certyfikat, zwrot kosztów dojazdu (jeśli dotyczy)*, nocleg (jeśli dotyczy)*, certyfikat dla instytucji sprzyjającej Work-Life Balance.

*O zapewnienie noclegu oraz o zwrot kosztów dojazdu mogą ubiegać się uczestnicy mieszkający poza miejscowością, w której odbywają się szkolenia.

Po odbytym szkoleniu instytucja biorąca udział w projekcie będzie zobligowana do wdrożenia prezentowanych rozwiązań. W celu weryfikacji wdrożenia nowego rozwiązania instytucja/podmiot zostanie poproszona/y o przesłanie dokumentu ujmującego zapisy wdrożeniowe w zależności od jej/jego specyfiki (np. NGO - Uchwała Zarządu, PUP - Zarządzenie Dyrektora, prywatne instytucje rynku pracy i pracodawcy - Zarządzenie/Decyzje/Uchwała/Rozporządzenie lub inne).

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.

Beata Opalach
tel. 503 978 412nasz kanał TV

Dzienniki ustaw

Monitor Polski


Obsługa techniczna
ALFA TV

BIP
eBOI
LCC
Rodzina 500 plus
e-mapa.net
geoportal
obywatel.gov.pl
informator
FPK
Infolinia
Zielona Linia
praca.gov.pl
calapolskaczytadzieciom
Fundusze
BIP
POGADAJ
POGADAJ
Pomorski
eWrota Powiat Stargardzki
e - Wrota
Powiat Stargardzki
  Wrzesień 2018  
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Kana RSS Pomoc RSS
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia